Rozstępy skórne

pojedyncze rozstępy - od 300 zł
brzuch/ pośladki/ uda/ - od 500 zł
blizny - wycena indywidualna
rozstępy - wycena indywidualna
ujędrnianie ciała - wycena indywidualna

Frakcjonowanie 3D to unikalny zabieg pozwalający na radykalne odmłodzenie skóry właściwej. Jest to  nowatorski i niezwykle efektywny sposób redukcji zmarszczek przy jednoczesnym ujędrnieniu i poprawie napięcia skóry.

Nowa rewolucyjna metoda Radiofrekwencji Mikroigłowej Frakcyjnej tworzy mikrouszkodzenia termiczne głęboko w skórze. Powstałe podrażnienia stymulują w konsekwencji kolagen oraz włókna kolagenowe. W porównaniu do metod klasycznego frakcjonowania ablacyjnego i nieablacyjnego mikrouszkodzenia te powstają o wiele głębiej, zatem efekt jaki osiągniemy będzie mocniejszy. 

Frakcyjna RF mikroigłowa świetnie się sprawdza w liftingu skóry twarzy, szyi, ramion czy brzucha. Daje super efekty w usuwaniu rozstępów, zdecydowanie przewyższając wszelkie do tej pory stosowane metody. Poza tym jest skuteczna w usuwaniu zmarszczek, szczególnie w trudnych okolicach (warga górna, pod oczami) oraz blizn, szczególnie typu ‘ice-pick'. 

Działanie i efekty radiofrekwencji mikroigł‚owej frakcyjnej:

intensywna regeneracja
odżywienie skóry
silne wygładzenie zmarszczek
likwidacja płytkich zmarszczek
spłycenie głębokich zmarszczek i bruzd
napięcie - lifting
przywrócenie naturalnego, zdrowego kolorytu
redukcja przebarwień
wzmocnienie odporności tkanki łącznej
poprawa owalu twarzy
zmniejszenie blizn, rozstępów, cellulitu 
Pierwsze zdjęcie wykonane jest przed zabiegiem Radiofrekwencji Mikroigłowej. Drugie zdjęcie wykonane zostało w trakcie rekonwalescencji, 2 tygodnie po pierwszym zabiegu. Skóra zaczyna produkować nowe włókna kolagenowe i elastynowe:)). Widać wyraźne zagęszczenie tkanki. A to dopiero początek pracy pobudzonej skóry:)))  

Frakcyjna radiofrekwencja mikroigł‚owa, czyli sił synergii. Synergia jest kluczem do sukcesu wielu terapii, bo połączenie zabiegów daje wielokrotnie lepszy efekt niż wykonywanie ich osobno. Tak jest też w tym wypadku. Radiofrekwencja mikroigłowa to jednoczesne dział‚anie znanych wcześ›niej zabiegów - radiofrekwencji (RF) i mikronakłuwania.Jak dział‚a radiofrekwencja (RF) i mikronakłuwanie?

Radiofrekwencja RF to fale elektromagnetyczne o częstotliwości fal radiowych (RF), które powodują mocne ogrzanie skóry właściwej. W ten sposób wywołują szok termiczny prowadzący do wzbudzenia procesów regeneracji i przebudowy struktury kolagenowej. Tak więc poprzez podgrzanie można sztucznie wywołać proces odnowy skóry właściwej, a w konsekwencji uzyskać efekt jędrniejszej i bardziej elastycznej skóry. Kluczowe jest to, aby z temperaturą 40-60 stopni dotrzeć na odpowiednią głębokość. Niższa temperatura nie uruchomi właściwych procesów regeneracji, a zbyt wysoka powoduje zwęglanie tkanek.

Mikronakłuwanie to z kolei zabieg, w którym wykorzystuje się wałek/kartridź z mikroigłami do mechanicznego pobudzenia skóry. Takie działanie, poprzez uszkodzenia mechaniczne, także stymuluje procesy naprawcze.

Urządzenie do frakcyjnej radiofrekwencji mikroigłowej ma głowicę wyposażoną w mikroigły, które po wkłuciu na głębokość od 0,5 do 3,5mm podgrzewane są na całej długości i na ich końcu. To bardzo ważne, bo w ten sposób podgrzewane są wszystkie warstwy skóry.

W radiofrekwencji mikroigłowej wiemy dokładnie, jak głęboko i z jaką temperaturą docieramy. Jest to więc zabieg nie tylko efektywny, ale też precyzyjny i bezpieczny.Efekty RF mikroigł‚owej można podzielić na te od razu widoczne i te, które uaktywniają się z czasem. Bezpośrednio po zabiegu następuje obkurczanie się włókien kolagenowych, przez co skóra staje się bardziej napięta. Jednak to co najważniejsze, dzieje się przez kilka kolejnych tygodni (do 3-5 miesięcy) po zabiegu. Następuje wówczas stymulacja powstawania nowego kolagenu, skracania się i zagęszczania jego włókien oraz budowania między nimi nowych wiązań. Skóra staje się przez to jędrniejsza i sprężysta. Dzięki odbudowie kolagenu wypełniają się drobne zmarszczki twarzy, szyi i dekoltu. Ta metoda daje dobre efekty przy usuwaniu zmarszczek w okolicy oczu, a także przy podnoszeniu skóry i poprawie jej elastyczności.Cena zabiegów zależy w znacznym stopniu od powierzchni zabiegowej i wskazania.Czasami należy powtórzyć zabieg  kilkukrotnie.RF mikroigłowa frakcyjna to zabieg całkowicie bezpieczny dla pacjenta. Nie ogranicza jego codziennej aktywności.

Przeciwwskazania:

ciąża i okres karmienia piersią
choroby tarczycy (nieuregulowane)
cukrzyca
choroby autoimmunologiczne (Zaliczamy do nich chorobę GRAVESA BASEDOWA i zapalenie tarczycy typu HASHIMOTO, stwardnienie rozsiane, nużliwość mięśni - (MIASTENIA), reumatoidalne zapalenie stawów, twardzinę, zespół SJOGRENA, zespół przewlekłego zmęczenia, gościec mięśniowo-ścięgnisty, itp...; )
choroby nowotworowe i okres do 5 lat po ich przebyciu oraz ogólnoustrojowe
stany po leczeniu promieniowaniem jonizującym
ostre stany zapalne
zaburzenia czucia
przyjmowanie leków przeciwzakrzepowych, niesterydowych leków zapalnych (np. Aspiryny, Acard) nawet w ciągu kilku ostatnich dni przed zabiegiem
metalowe implanty w okolicy zabiegowej
rozrusznik serca
skłonność do krwawień wewnętrznych np. z przewodu pokarmowego
zaćma
przebyte zabiegi z zakresu medycyny estetycznej (wypełniacze, złote lub inne nici...)
skłonność do keloidów
zaburzenia gojenia się
zaburzenia ukrwienia obwodowego
gruźlica
zalecana ostrożność w przypadku zaburzeń hormonalnych
skóra źle tolerująca iniekcje
spożywanie alkoholu przed zabiegiem
wirusowe zapalenie wątroby
choroby krwi (anemia, małopłytkowość)
miejscowe stany zapalne (infekcje wirusowe oraz bakteryjne)
wszczepiona pompa insulinowa
epilepsja
osoby ze skłonnością do opryszczki powinny na 24h przed zabiegiem zastosować działanie profilaktyczne np. Heviran
terapia Roaccutanem lub jego odpowiednikami
trądzik różowaty