Skuteczny zabieg modelujący sylwetkę

Zgub zbędne centymetry

cena: 170 zł / ampułka

Lipoliza iniekcyjna  to nieinwazyjne modelowanie sylwetki, polegające na podaniu za pomocą zastrzyków substancji powodującej rozpuszczanie komórek tłuszczowych. W miejscu wstrzyknięcia powstaje zamierzony i kontrolowany lekki stan zapalny tkanki tłuszczowej. „Obrzęknięte" komórki pękają. Uwolnione z nich tłuszcze przechodzą do krwi, a wraz z nią do wątroby, gdzie są rozkładane, a następnie wydalane z organizmu.

Zabieg jest w pełni bezpieczny. Ponadto  wstrzykiwana substancja naturalnie występuje w naszym organizmie i od lat jest stosowana w medycynie.   Lipoliza to szybki i skuteczny zabieg niewymagający rekonwalescencji w porównaniu z innymi metodami.Lipoliza jest obecnie najnowocześniejszą metodą trwałej, skutecznej i bezpiecznej redukcji tkanki tłuszczowej.

Aktywny składnik

 • Fosfatydylocholina - substancja rozpuszczająca tłuszcz. Lecytyna (fosfatydylichilina) to mieszanka fosfolipidów otrzymywana między innymi z nasion soi. Fosfatydylocholina powoduje zniszczenie komórek tłuszczowych (adipocytów) i rozpad trójglicerydów. Następnie jest transportowana razem z lipoproteinami do wątroby, gdzie zachodzi rozpad tłuszczów. Tłuszcze te są później wydalane z organizmu.
 • Kwas dezoksycholowy - Rozpuszczalnik. Deoksycholan sodu lub kwas dezoksycholowy jest kwasem żółciowym naturalnie występującym w żółci człowieka, pełniący funkcję detergentu rozpuszczającego tłuszcz i niszczącego błony adipocytów.

 

Jak wygląda zabieg lipolizy:

Zaczynamy od konsultacji omówieniu pożądanych efektów, a następnie, gdy nie ma żadnych przeciwwskazań, wybrane okolice ciała pozostają poddane serii stosunkowo bezbolesnych zastrzyków. Po wykonanym zabiegu można od razu wrócić do pełnej aktywności fizycznej.Po zabiegu w naszym ciele zachodzi proces spalania tkanki tłuszczowej i przyspieszenia przemiany materii. Bezpośrednio po zabiegu może być odczuwalne swędzenie i pieczenie w miejscu wkłuć, a to przede wszystkim przez podane składniki, które zaczynają działać. Oprócz swędzenia mogą pojawić się zaczerwienienie, lekki obrzęk, siniaczki.

Jakie są efekty zabiegu?

Zabieg skutkuje utratą 2-4 cm w obwodzie w miejscu podania preparatu. Ponadto skóra staje jędrna i gładka, ponieważ rozpad komórek tłuszczowych powoduje miejscową likwidację cellulitu.  Efekt zmniejszenia grubości tkanki tłuszczowej można zaobserwować po około 3 tygodniach od wykonania zabiegu.

Jakie są wskazania do wykonania zabiegu lipolizy:

Lipoliza nie jest sposobem odchudzania, lecz metodą modelowania sylwetki. Stosowana jest na takie obszary ciała, w których nagromadzona tkanka tłuszczowa jest bardzo oporna na wszelkie diety i ćwiczenia.Okolice poddawane zabiegowi :- podwójny podbródek,- brzuch,- biodra „boczki"-  bryczesy na udach ,- okolica pod pośladkowa,-  wewnętrzna strona ud,- wewnętrzna strona kolan,- fałdy na plecach (poniżej żeber).

Jak długo utrzymuje się efekt i jak często należy powtarzać zabieg:

W przypadku niewielkiej ilości tkanki tłuszczowej wystarczy zwykle 1-2 zabiegów. Większość osób uzyskuje oczekiwany rezultat po 2-3 zabiegach. Zabiegi należy wykonać w odstępie 2-6 tygodni. Uzyskany efekt jest trwały, należy jednak pamiętać, że utrzymanie tego efektu zależy od osoby poddanej zabiegowi m.in.  sposobu odżywiania i aktywności fizycznej.

Jak należy się przygotować do zabiegu:

Przed zabiegiem nie należy przyjmować aspiryny, leków przeciwkrzepliwych, przeciwzapalnych. 

Przeciwwskazania do zabiegu:

 • ciąża, karmienie piersią
 • cukrzyca
 • ciężkie schorzenia wątroby i nerek
 • choroby autoimmunologiczne
 • padaczka
 • zaburzenia krzepnięcia krwi
 • choroba nowotworowa
 • infekcje skóry w miejscu wstrzyknięć
 • nadmierna otyłość( przed wykonaniem lipolizy pożądana jest redukcja nadwagi)
 • Alergia na preparat - uczulenie na soję, skorupiaki

Ilość użytych ampułek jest zależna od miejsca poddanemu zabiegowi.

Zapraszam na bezpłatne konsultacje na których możemy omówić szczegóły zabiegu i określić konieczną ilość ampułek.